HOT ПРЕПОРАЧАНО

Ние се стремиме да биде најголем производител на квалитетот

САМОСТОЕН поправка ВРАТА

Поштенски голема врата брзина на кој има посебни авто- r ...

ГОЛЕМА БРЗИНА свитка ВРАТА

Shuotian Редење врата, исто систем за контрола за пр ...

БРЗО ВРАТА АКЦИЈА

Shuotian врати со голема брзина се наменети за брзо ...
recommend_img
  • компанијата перспектива
  • фабрика перспектива

ЗА НАС

Интегритет управување, прв клиент

SHUOTIAN индустриски врати е основана во 2004 година, е професионална производител на индустриски вратата и навивачите HVLS. Компанијата е лоцирана во Гуангжу, Гуангдонг, Кина. Нашите главни производи, вклучувајќи голема брзина врати, нишалка влијание врата, HVLS навивачи, лизгачки врати и сродни производи. Компанијата Слоган: Интегритет менаџмент, прв клиент. Shuotian со површина од 4000 квадратни метри, компанијата го привлече група на техничар штабови и изградено силна развој и истражување термин ...