HOT REKOMANDUAR

Ne përpiqemi që të jetë prodhuesi cilësisë më të lartë

VETË REPAIRING DERE

Zip derën me shpejtësi të lartë që shfaq një r të veçantë vetë-...

HIGH SPEED dele deri DERE

dera Shuotian Stacking, Same sistemin e kontrollit mendje ...

FAST VEPRIMIT DERE

Shuotian dyert me shpejtësi të lartë janë të dizajnuara për të shpejtë ...
recommend_img
  • Outlook kompani
  • Outlook fabrikë

RRETH NESH

Integriteti Management, Customer parë

Dyert SHUOTIAN industriale u themelua në vitin 2004, është një prodhues i dyerve industriale dhe tifozët HVLS. Kompania është e vendosur në Guangzhou, Guangdong, China. Produkti ynë kryesor duke përfshirë dyert me shpejtësi të lartë, dera ndikim ritëm, HVLS Tifozët, rrëshqitje dera dhe produkteve të përafërta. Company Slogan: Menaxhimi Integrity, klientë të parë. Shuotian mbuluar një sipërfaqe prej 4000 metër katror, ​​Kompania kishte tërhequr një grup të shtabeve teknik dhe ndërtuar një zhvillim dhe hulumtim mandat të fortë ...

PËR Shiko më shumë
Plani për të vendosur më të plotë të prodhimit të produktit
dhe të shitjes qendër